تاو با ارائه خدمات یکپارچه حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، جابجایی دشوارترین محموله‌های تجاری را از تمام نقاط جهان برای شما آسان می‌کند.
درباره ما

شبکه‌های ارتباطی ایران و ترکیه:
آینده‌نگری در تبادلات تجاری

اگر قصد دارید یک محموله را از کشور ترکیه به ایران وارد کنید، یا از طریق ترکیه به کشورهای دیگر جهان ارسال کنید، تاو ساحل، یکی از معدود گزینه‌هایی است که به مشتریان اطمینان می‌دهد بارشان سالم به مقصد می‌رسد.تاو با مالکیت کشتی‌ها و یک شبکه گسترده از وسایل و تجهیزات لجستیکی حمل محموله بین المللی، راهکارهای یکپارچه و ترکیبی حمل محموله به هر نقطه‌ای در جهان را به تاجران ارائه می‌دهد.این راهکارهای ترابری محدود به صادرات نیستند و بازرگانان و تاجران داخلی می‌توانند برای حمل و واردات بارها از مقصد استانبول به ایران، روی خدمات ترکیبی تاو ساحل حساب کنند.

  • ترکیه - بنادر مرسین و استانبول

حمل Door to Door محموله بین المللی

یکی از دفاتر و شعبه‌های تاو ساحل در شهر استانبول ترکیه و دیگری در بندر مرسین فعالیت دارد و خدمات محلی به مشتریان تاو عرضه می‌کنند. اگر می‌خواهید باری را از طریق ترکیه دریافت و آن را به ایران ارسال کنید، همین حالا می‌توانید برای مشاوره با تاو و انجام هماهنگی‌های لازم تماس بگیرید.

حمل جاده ای محموله به ترکیه

شرکت تاو با ناوگان کامیون‌های اختصاصی، خدمات ارسال محموله به هر نقطه‌ای در خاک کشور ترکیه را به تاجران و بازرگانان ارائه می‌دهد.

حمل و نقل بین المللی یکپارچه و چندوجهی

دنیای تجارت کانتینری گزینه‌های نسبتاً جدیدی در دسترس تاجران، واردکنندگان و شرکت‌های تولیدی و پخش قرار داده است. شرکت حمل و نقل بین المللی تاو ساحل اروند، با شبکه حمل محموله بین‌ المللی و تجهیزات لجستیکی عظیم، خدمات متنوعی در زمینه حمل محموله بین المللی به صنایع مختلف ارائه می‌دهد.برای مشاوره در مورد نحوه دریافت خدمات تاو از طریق کشور ترکیه، همین حالا می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تاو خدمات

دریایی
هوایی
جاده ای
ریلی
حمل کالای پروژه‌ای
انبارداری
حمل و نقل دریایی انواع محموله‌ها با هزاران کانتینر ملکی به تمامی بنادر معتبر و بین‌المللی دنیا
کشورها

خدمات حمل و نقل تاو

ایران
اروپا
آفریقا
C.I.S
ترکیه
روسیه
هند
چین

چرا تاو را انتخاب کنم؟

با استفاده از خدمات حمل و نقل تاو به تمام بنادر و فرودگاه‌های بین‌المللی دسترسی دارید. کشتی‌های تجاری و کانتینرهای ملکی تاو آماده‌ی حمل کالای‌ تجاری شما هستند و امکان ساخت روابط تجاری قدرتمند و دیرپا با تمام کشورهای منطقه، روسیه، چین و کشورهای اروپایی برای شما وجود خواهد داشت.
انجام کلیه امور بازرگانی
ارائه خدمات حمل و نقل چندوجهی و میان‌وجهی
سرویس دریایی مستقیم و منظم از چین، کره، جنوب‌شرق آسیا، هند، اروپا، آفریقا و روسیه
حمل انواع کالاهای خطرناک
طرف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا
حمل درب به درب کالا
صنایع ما

صنایع تحت پوشش
حمل و نقل تاو


خودروسازی

محصولات کشاورزی

مواد غذایی و خوراکی

تجهيزات صنعتی

مواد معدنی

صنایع تکنولوژیک

کالاهای اساسی

کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

محصولات روغنی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.