تاو با ارائه خدمات یکپارچه حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، جابجایی دشوارترین محموله‌های تجاری را از تمام نقاط جهان برای شما آسان می‌کند.
درباره ما

همبستگی اقتصادی ایران و هند:
سرنوشت‌‌های مشترک در مسیر تجارت

هندوستان یکی از قدیمی‌ترین منابع تأمین کالا و محصولات بازار ایران محسوب می‌گردد. در حال حاضر بخش عمده صادرات ایران به هند از طریق نفتکش‌ها و تانکرها انجام می‌شود. در مقابل بسیاری از کالاهای هندی که وارد ایران می‌شوند، در کانتینرها از طریق کشتی‌هایی به مقصد بندر عباس حمل می‌شوند.تاو ساحل یک شرکت حمل محموله بین المللی است که سرویس‌های کشتی و باربری منظم هفتگی را از بزرگ‌ترین بنادر هند به ایران ارائه می‌دهد.

  • کلکته
  • چنای
  • موندرا
  • کاندلا
  • کوچین
  • ناواشوا

تجارت کانتینری از هند

حمل محموله بین المللی یکی از پایه‌های اصلی تجارت است. امروزه تجارت کانتینری طیف وسیعی از گزینه‌های واردات و صادرات را در دسترس تاجران قرار می‌دهد. این نوع از تجارت با استفاده از ترکیبی از راه‌های جاده‌ ای، ریلی، دریایی و هوایی به تاجران امکان ارسال محموله به هر نقطه‌ای از جهان را می‌دهد.اگر قصد واردات کالا از هند را دارید یا باری را می‌خواهید از طریق بنادر کشور هندوستان به ایران بفرستید، برای مشاوره می‌توانید با تاو ساحل تماس بگیرید.

تاو خدمات

دریایی
هوایی
جاده ای
ریلی
حمل کالای پروژه‌ای
انبارداری
حمل و نقل دریایی انواع محموله‌ها با هزاران کانتینر ملکی به تمامی بنادر معتبر و بین‌المللی دنیا
کشورها

خدمات حمل و نقل تاو

ایران
اروپا
آفریقا
C.I.S
ترکیه
روسیه
هند
چین

چرا تاو را انتخاب کنم؟

با استفاده از خدمات حمل و نقل تاو به تمام بنادر و فرودگاه‌های بین‌المللی دسترسی دارید. کشتی‌های تجاری و کانتینرهای ملکی تاو آماده‌ی حمل کالای‌ تجاری شما هستند و امکان ساخت روابط تجاری قدرتمند و دیرپا با تمام کشورهای منطقه، روسیه، چین و کشورهای اروپایی برای شما وجود خواهد داشت.
انجام کلیه امور بازرگانی
ارائه خدمات حمل و نقل چندوجهی و میان‌وجهی
سرویس دریایی مستقیم و منظم از چین، کره، جنوب‌شرق آسیا، هند، اروپا، آفریقا و روسیه
حمل انواع کالاهای خطرناک
طرف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا
حمل درب به درب کالا
صنایع ما

صنایع تحت پوشش
حمل و نقل تاو


خودروسازی

محصولات کشاورزی

مواد غذایی و خوراکی

تجهيزات صنعتی

مواد معدنی

صنایع تکنولوژیک

کالاهای اساسی

کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

محصولات روغنی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.