واردات و صادرات مشتقات نفتی

تجارت طلای سیاه با واردات و صادرات مشتقات نفتی
نزدیکی به میدان‌های گازی و نفتی حوزه خلیج فارس فرصت بسیار عالی‌ برای واردات و صادرات محصولات و مشتقات نفتی برای صاحبان شرکت‌ها و تاجران مستقل کشورمان ایجاد کرده است. از نفت و محصولات نفتی می‌توان به عنوان مهم‌ترین محموله‌های تجاری در دنیا یاد کرد. این طلای سیاه اقتصاد و قدرت دولت‌ها را تحت شعاع خود قرار می‌دهد و بر کسی پوشیده نیست که تا چه اندازه اهمیت دارد. اگر شما هم از فعالان این صنعت هستید و در زمینه تجارت مشتقات نفتی مانند قیر یا روغن‌های صنعتی فعالیت می‌کنید،‌ با مشاوران شرکت حمل و نقل بین‌المللی «تاو» تماس بگیرید تا راهنمای شما در تمامی مراحل باشند.
ویژگی ها

حمل قیر و روغن‌های صنعتی

 • حمل قیر یکی از چالش‌هایی است که در صادرات این محصول نفتی وجود دارد. ایران یکی از کشورهایی است که منابع نفتی خوبی دارد. ازآنجایی‌که قیر هم یکی از مشتقات نفتی است، فروش آن به کشورهای دیگر بخشی از تجارت و درآمد کشورمان است. مثلا حمل قیر به آفریقا خیلی انجام می‌شود، اما بهترین روش برای ارسال محصولات نفتی به نقاط مختلف دنیا کدام است؟
 • تانکرهای آسفالت و قیر، یک سری کشتی‌های تخصصی هستند که برای حمل و نقل این مواد استفاده می‌شوند. شرکت‌های حمل و نقل بین المللی مانند تاو که در این زمینه فعالیت می‌کنند، می‌توانند خدمات جابه‌جایی مشتقات طلای سیاه را ارائه دهند
 • اهمیت روش‌های حمل قیر و سایر محصولات نفتی

 • قیر و سایر مشتقات نفتی مانند قطران و موم طبیعی، روغن‌های روان‌کننده، انواع روغن‌های صنعتی و کک نفتی (کربن و هیدروژن)، معمولا به شکلی هستند که در دمای بالا روان می‌شوند و حرکت می‌کنند. به همین دلیل، برای حمل قیر و این دست مواد، باید از روش‌های خاصی استفاده شود.
 • اگر شما هم تجارت می‌کنید و یا یک شرکت صادرکننده مواد نفتی به کشورهای دیگر هستید، می‌توانید از خدمات شرکت تاو برای حمل و نقل محصولات نفتی استفاده کنید. کافی است با مشاوران این شرکت تماس بگیرید.
 • حمل قیر به آفریقا

 • کی از خدمات شرکت‌های حمل و نقل بین المللی، صادرات قیر به کشورهای مختلف جهان ازجمله آفریقا جنوب شرق آسیا، اروپا و... است. کشور آفریقا یکی از مشتریان محصولات نفتی و به‌ویژه قیر است. شرکت‌های تولیدکننده قیر هم به همین دلیل از متقاضیان حمل قیر به این کشور هستند.
 • برای حمل این ماده نفتی به کشورهای آفریقایی، باید از روش‌های ایمن استفاده کرد. حمل و نقل قیر به آفریقا معمولاً با تانکر و از طریق خطوط آبی انجام می‌شود؛ بنابراین، برای حمل و نقل و جابه‌جایی قیر، باید از شرکت‌های حمل و نقل معتبری مانند تاو کمک بگیرید. شما می‌توانید با مشاوران ما در تاو ساحل اروند تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم درمورد حمل مشتقات نفتی به کشورهای مختلف را دریافت کنید.
 • چرا ما؟

  ویژگی های
  خاص ما

  خدمات یکپارچه حمل و نقل تاو بهترین راهکارهای دریایی، هوایی و زمینی را برای صادرات و واردات انواع محموله‌ها در تمام نقاط جهان به شما ارائه می‌کند. انجام کلیه امور بازرگانی، عملیات لجستیکی، انبارداری و بیمه را به تاو بسپارید.
  توسعه
  ذهنیت توسعه‌محور
  متنوع
  ارائه پرداخت‌های متنوع
  مجهز
  داشتن سخت‌افزار مورد نیاز در حمل و نقل دریایی یعنی شناور، کانتینر، کامیون
  فرهنگ
  فرهنگ مشتری‌مداری قوی
  تیم متخصص
  تیم مجرب و کارآمد
  سوالات شما

  سوالات
  متداول

  برای حمل و نقل مشتقات نفتی باید از چه روشی استفاده کرد؟

  حمل قیر به آفریقا و سایر کشورها از طریق خطوط دریایی امکان‌پذیر است؟

  آیا می‌توان مشتقات نفتی را در انبار ذخیره کرد؟

  هزینه حمل قیر به کشورهای مختلف چگونه محاسبه میشود؟

  راهکار های دیجیتال
  کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
  بیشتر بدانید
  استعلام قیمت
  دریافت بهترین نرخ‌های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی به کارشناسان تاو بسپارید.
  بیشتر بدانید
  تماس با ما
  کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
  بیشتر بدانید

  تاو خدمات

  دریایی
  هوایی
  جاده ای
  ریلی
  حمل کالای پروژه‌ای
  انبارداری
  حمل و نقل دریایی انواع محموله‌ها با هزاران کانتینر ملکی به تمامی بنادر معتبر و بین‌المللی دنیا
  صنایع ما

  صنایع تحت پوشش
  حمل و نقل تاو


  خودروسازی

  محصولات کشاورزی

  مواد غذایی و خوراکی

  تجهيزات صنعتی

  مواد معدنی

  صنایع تکنولوژیک

  کالاهای اساسی

  کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

  محصولات روغنی
  ارتباط با ما

  مشاوره و استعلام
  قیمت

  برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.