صنایع
حمل و نقل تاو

تاو شریک دائمی صنایع کشور
رشد و پیشرفت اقتصاد هر سرزمین به توسعه و گسترش صنایع آن کشور گره خورده است و ازآنجاکه تأمین تجهیزات و مواد اولیه و توزیع محصولات نقش مهمی در توسعه و رونق هر صنعت دارد، تاو با ارائه خدمات یکپارچه و راهگشای لجستیکی آمادگی دارد با تمام صنایع در زمینه تأمین و توزیع کالا همکاری کند.
صنایع

تاو شریک دائمی
صنایع کشور

رشد و پیشرفت اقتصاد هر سرزمین به توسعه و گسترش صنایع آن کشور گره خورده است و از آنجا که تامین تجهیزات و مواد اولیه و توزیع محصولات نقش مهمی در توسعه و رونق هر صنعت دارد، تاو با ارائه خدمات یکپارچه و راهگشای لجستیکی، آمادگی دارد در قالب یک همکاری سودآور با تمام صنایع در زمینه تامین و توزیع کالا همکاری کند.
تکنولوژی
دنیای فناوری به سرعت در حال تغییر است و تمام صنایع مرتبط برای همراهی با جریان فناوری نیازمند تامین تجهیزات و قطعات به روز و پیشرفته هستند. شرکت حمل و نقل تاو در زمینه واردات و ترخیص تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی مورد نیاز صنایع وابسته(مخابرات، کامپیوتر، پزشکی، لوازم خانگی و…) آماده همکاری با شرکت‌ها و بازرگانان مستقل است.
بیشتر بدانید
مواد معدنی
کشور ایران صاحب گنجینه عظیمی از معادن است که فرصت بسیار مناسبی برای ارزآوری از راه صادرات فرآورده‌های معدنی پیش روی صاحبان و فعالین معدن قرار داده است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با مالکیت تجهیزات اختصاصی آماده صادرات انواع فرآورده‌های معدنی به سراسر دنیاست.
بیشتر بدانید
تجهیزات صنعتی
افزایش راندمان و ارتقای کیفیت محصولات نهایی یک شاخص کلیدی برای موفقیت یک کسب و کار در بازار رقابت است. از طرف دیگر فرآیند واردات تجهیزات صنعتی شامل پیچیدگی های بسیاری است که نیاز به شناخت و تخصص کافی دارد. تاو به واسطه قرارداد با معتبرترین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی و انجام تشریفات گمرکی، ساده‌ترین راه واردات تجهیزات صنعتی را پیش پای شما قرار می‌دهد.
بیشتر بدانید
مواد غذایی و خوراکی
جلوگیری از ورود آفات و سموم و همچنین ممانعت از فساد مواد غذایی در حین جابجایی باعث شده تا جابجایی مواد غذایی یکی از چالش‌های بزرگ شرکت‌های حمل و نقل باشد. در مقابل شرکت حمل و نقل تاو با برخورداری از تجهیزات استاندارد و کادر حرفه‌ای ، شرایط مناسبی را برای تجارت پر سود مواد غذایی در اختیار شما قرار می‌دهد.
بیشتر بدانید
محصولات کشاورزی
تامین محصولات کشاورزی یکی از دغدغه‌های اساسی تمام کشورهاست و به همین علت صادرات و واردات محصولات کشاورزی همواره با حمایت دولت‌ها از واردکنندگان و صادرکنندگان همراه است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با در اختیار داشتن تجهیزات حمل و نقل محصولات زراعی آماده همکاری کامل با کشاورزان و تاجران محصولات کشاورزی است.
بیشتر بدانید
کالاهای اساسی
از نفت و گاز تا محصولات دارویی، غلات و فرآورده های گوشتی، تمام کالاهایی که نقشی حیاتی در زندگی روزمره ما دارند در دسته‌ی کالاهای اساسی قرارمی‌گیرند. شرکت حمل و نقل تاو برای جابجایی و انجام امور ترخیص کالاهای اساسی آماده ارائه خدمات به تمام مشتریان عزیز است.
بیشتر بدانید
کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی
تلاش برای حفظ منابع طبیعی باعث شده تولیدات داخلی تنها نیمی از نیاز کشور به محصولات کاغذی را برطرف کنند و به دلیل نیاز مبرم کشور به واردات عمده‌ی کاغذ، واردات این محصول در ایران همواره تجارتی پرسود و محبوب بوده است. شرکت حمل و نقل تاو در جابجایی سریع و ایمن محصولات کاغذی همراه تاجران و بازرگانان عزیز خواهد بود.
بیشتر بدانید
خودروسازی
سهم بزرگ واردات تجهیزات خودروسازی در کشور گویای فرصتی طلایی برای افزایش سرمایه است. در کنار چالش های گمرکی، قیمت و کیفیت مناسب قطعات وارداتی همواره دو دغدغه اصلی خودروسازان و تامین کنندگان قطعات خودرو بوده است. با استفاده از خدمات حمل و نقل بین‌المللی تاو می‌توانید از بابت واردات و انجام تشریفات گمرکی قطعات خودرو آسوده خاطر باشید.
بیشتر بدانید
محصولات پتروشیمی:
اگرچه ایران صاحب یکی از بزرگترین منابع نفتی جهان است اما فروش نفت خام صرفه مالی بسیار کمتری در مقابل صادرات محصولات پتروشیمی و پلیمری برای اقتصاد کشور دارد. با توجه رشد روز افزون صنایع پتروشیمی در کشور، شرکت حمل و نقل تاو با برخورداری از تجهیزات تخصصی حمل و نقل مواد پتروشیمی آماده همکاری پر سود برای صادرات و واردات محصولات پتروشیمی است.
بیشتر بدانید
چرا ما؟

ویژگی های
خاص ما

خدمات یکپارچه حمل و نقل تاو بهترین راهکارهای دریایی، هوایی و زمینی را برای صادرات و واردات انواع محموله‌ها در تمام نقاط جهان به شما ارائه می‌کند. انجام کلیه امور بازرگانی، عملیات لجستیکی، انبارداری و بیمه را به تاو بسپارید.
توسعه
ذهنیت توسعه‌محور
متنوع
ارائه پرداخت‌های متنوع
مجهز
داشتن سخت‌افزار مورد نیاز در حمل و نقل دریایی یعنی شناور، کانتینر، کامیون
فرهنگ
فرهنگ مشتری‌مداری قوی
تیم متخصص
تیم مجرب و کارآمد
صنایع ما

صنایع تحت پوشش
حمل و نقل تاو


خودروسازی

محصولات کشاورزی

مواد غذایی و خوراکی

تجهيزات صنعتی

مواد معدنی

صنایع تکنولوژیک

کالاهای اساسی

کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

محصولات روغنی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.