فرصت‌های بی‌پایان
را با تاو کشف کنید

شرکت حمل و نقل بین المللی تاو ساحل اروند، در راستای توسعه خطوط و گسترش شبکه حمل و نقل داخلی و خارجی، آماده‌ همکاری و عقد قرارداد با تمامی شرکت‌ها و صنایع وابسته حمل و نقل و بازرگانی است. در صورت تمایل به همکاری به‌عنوان شریک تجاری یا حمل‌کننده کالا، لطفا پیشنهاد خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در نزدیک‌ترین فرصت، پیشنهادات شما را بررسی می‌کنند و با شما تماس خواهند گرفت.

تکیه‌گاهی مطمئن برای
موفقیت شما

ما در تاو بر این باوریم که می‌توان فارغ از هر رنگ و نژاد، جدای هر خط و مرز، در جهانی هم‌صدایی به سوی آینده گام بر داشت. اگر به دنبال ایده‌هایی نو برای کسب و کارتان هستید، با ما تماس بگیرید. تیم ما آماده است تا بهترین راهکارهای حمل و نقل را به شما ارایه دهد
روحیه کارآفرینی
ما از ایده‌های نو و نوآورانه حمایت می‌کنیم. در تاو بر این باوریم که در هر موقعیتی پیشگامانه، سریع و چابک باشیم و به مشتریان خود برای یافتن راه‌های بهتر کمک کنیم.
برابری و تنوع
در شرکت تاو تنوع را گرامی می‌داریم و با دیگران به همان روشی که می‌خواهیم خودمان باشیم، با احترام و کرامت برخورد می‌کنیم. ما معتقدیم که می‌توان فارغ از هر رنگ و نژاد، جدای هر خط و مرز، در جهانی هم‌صدایی به سوی آینده گام بر داشت.
ذهنیت دیجیتال
ما بر این باوریم که مسیر پیشرفت و ارتباط با دنیای امروز، از طریق دیجیتال امکان‌پذیر است و متعهد به استفاده از فناوری‌های روز برای بهبود تجربه مشتریان خود هستیم.
زیست بومی برای فرهنگ‌ها
تاو معتقد است برای ایجاد زیست بومی موثر و هدفمند، باید بر اصل چند فرهنگی احترام گذاشت و جهان را مجموعه‌از فرهنگ‌ها دانست
خلق فرصت‌های جدید
ما درتلاشیم با ایجاد پیوند میان بازار ایران و اقتصاد جهانی، برای بهبود سازندگی، خلق فرصت‌های اقتصادی وموفقیت در تجارت جهانی قدم برداریم.
یک قدم پیش‌تر
برای ما، کوچک‌ترین جزئیات می‌تواند بزرگ‌ترین تفاوت را ایجاد کند. بنابراین، ما همیشه به سوی بهبود پیش می‌رویم و حتی می‌خواهیم مفهوم «دوستانه» را کمی دوستانه‌تر کنیم.
فرآیند

فرآیندجذب

نگاه تاو به «کار» جدی است. افراد سخت‌کوشی که با پشتکار بالا کار می‌کنند و میل به موفقیت دارند، مسیر توسعه خود را در شرکت تاو پیدا خواهند کرد. ما تلاش می‌کنیم تا در یک محیط کاری پویا و صمیمانه، فرصت رشد و یادگیری را فراهم کنیم.
مصاحبه با منابع انسانی
بررسی رزومه
آزمون تخصصی
مصاحبه با همکاران آینده
مصاحبه با مدیر آینده

مزایای همکاری با
شرکت تاو

  • محیط کاری دوستانه و صمیمی
  • ثبات کاری و امنیت شغلی
  • توجه ویژه به سلامتی
  • مسیر شغلی روبه رشد
  • یادگیری و توسعه فردی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.