سرویس ها

سریع، ایمن،
یکپارچه

اتصال سواحل و اتحاد اقیانوس‌ها
هدف حمل و نقل دریایی تاو، ارتقای سطح خدمات حمل و نقل و توسعه ارتباطات تجاری بدون مرز است. ما با در اختیار داشتن شبکه‌ی حمل و نقل کارآمد و قابل اطمینان برای تحقق تجارتی ایمن و پرسود مقاصد را پیوند می‌دهیم و هفت اقیانوس را باهم متحد می‌کنیم.
بیشتر بدانید
سرویس ها

محصولات و
سرویس های ما

با استفاده از خدمات یکپارچه حمل و نقل بین‌المللی تاو به دنیایی نامحدود از امکانات حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی دسترسی خواهید داشت.
‌دریایی
حمل و نقل دریایی یکی از مهمترین روش‌های واردات و صادرات کالا در مسافت‌های طولانی است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو ساحل اروند، با مالکیت کشتی تجاری و هزاران کانتینر ملکی توانایی جابجایی انواع محموله های تجاری را به تمام بنادر بین‌المللی و معتبر دنیا دارد.
بیشتر بدانید
‌هوایی
سرعت و امنیت دو رکن اصلی حمل و نقل هوایی در تمام دنیا هستند. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو به لطف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا، ارسال و ترخیص انواع محموله‌های هوایی را در سریع‌ترین زمان و با امنیت کامل برای شما فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
‌ریلی
آینده در دستان حمل و نقل ریلی است. قطارهای باربری مدرن علاوه بر سرعت و ایمنی خارق‌العاده، آلودگی زیست محیطی بسیار کمتری ایجاد می‌کنند. ناوگان ریلی مجهز شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با بهره گیری از واگن‌های ملکی و سرویس‌های باری منظم از بندرعباس و امام خمینی به سرخس، آپرین و آسیای میانه آماده ارائه با کیفیت‌ترین خدمات ریلی به مشتریان عزیز است.
بیشتر بدانید
‌جاده‌ای
حمل و نقل جاده‌ای نقطه‌ی عطف لجستیک و زنجیره‌ تامین کالاست. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو، با در اختیار داشتن ناوگان تمام ملکی، آماده صادرات و واردات انواع کالا به تمام کشورهای همسایه، روسیه و کشورهای اروپایی با استفاده از خدمات یکپارچه حمل و نقل جاده‌ای و حمل و نقل ترکیبی است.
بیشتر بدانید
حمل کالای پروژه‌ای
فرآیند جابجایی یک محموله تجاری از مبدا تا مقصد درصورتی که به چندین روش حمل و نقل (جاده‌ای،ریلی،هوایی،دریایی) وابسته باشد، نیازمند مدیریت بسیار دقیق و هماهنگی بالاست. راهکارهای تخصصی حمل و نقل ترکیبی تاو، مراحل متعدد عملیات لجستیک کالا را با هماهنگی بالا و تنها با ثبت یک قرارداد حمل و نقل برای مشتریان عزیز ممکن می‌کند.
بیشتر بدانید
‌انبارداری
در صنعت حمل و نقل، انبارداری کالا تفاوتی با حفظ سرمایه مشتریان ندارد. انبارهای کانتینری و سردخانه‌ای شرکت حمل و نقل تاو با سیستم نظارت و مانیتورینگ شبانه‌روزی و همچنین سازماندهی دقیق و بسته‌بندی مناسب کالا، امکان نگهداری انواع محموله‌های خشک، یخچالی و خطرناک را در امنیت کامل برای مشتریان فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید

چرا تاو را انتخاب کنم؟

با استفاده از خدمات حمل و نقل تاو به تمام بنادر و فرودگاه‌های بین‌المللی دسترسی دارید. کشتی‌های تجاری و کانتینرهای ملکی تاو آماده‌ی حمل کالای‌ تجاری شما هستند و امکان ساخت روابط تجاری قدرتمند و دیرپا با تمام کشورهای منطقه، روسیه، چین و کشورهای اروپایی برای شما وجود خواهد داشت.
انجام کلیه امور بازرگانی
ارائه خدمات حمل و نقل چندوجهی و میان‌وجهی
سرویس دریایی مستقیم و منظم از چین، کره، جنوب‌شرق آسیا، هند، اروپا، آفریقا و روسیه
حمل انواع کالاهای خطرناک
طرف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا
حمل درب به درب کالا
صنایع

تاو شریک دائمی
صنایع کشور

رشد و پیشرفت اقتصاد هر سرزمین به توسعه و گسترش صنایع آن کشور گره خورده است و از آنجا که تامین تجهیزات و مواد اولیه و توزیع محصولات نقش مهمی در توسعه و رونق هر صنعت دارد، تاو با ارائه خدمات یکپارچه و راهگشای لجستیکی، آمادگی دارد در قالب یک همکاری سودآور با تمام صنایع در زمینه تامین و توزیع کالا همکاری کند.
تکنولوژی
دنیای فناوری به سرعت در حال تغییر است و تمام صنایع مرتبط برای همراهی با جریان فناوری نیازمند تامین تجهیزات و قطعات به روز و پیشرفته هستند. شرکت حمل و نقل تاو در زمینه واردات و ترخیص تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی مورد نیاز صنایع وابسته(مخابرات، کامپیوتر، پزشکی، لوازم خانگی و…) آماده همکاری با شرکت‌ها و بازرگانان مستقل است.
بیشتر بدانید
مواد معدنی
کشور ایران صاحب گنجینه عظیمی از معادن است که فرصت بسیار مناسبی برای ارزآوری از راه صادرات فرآورده‌های معدنی پیش روی صاحبان و فعالین معدن قرار داده است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با مالکیت تجهیزات اختصاصی آماده صادرات انواع فرآورده‌های معدنی به سراسر دنیاست.
بیشتر بدانید
تجهیزات صنعتی
افزایش راندمان و ارتقای کیفیت محصولات نهایی یک شاخص کلیدی برای موفقیت یک کسب و کار در بازار رقابت است. از طرف دیگر فرآیند واردات تجهیزات صنعتی شامل پیچیدگی های بسیاری است که نیاز به شناخت و تخصص کافی دارد. تاو به واسطه قرارداد با معتبرترین شرکت‌های حمل و نقل بین المللی و انجام تشریفات گمرکی، ساده‌ترین راه واردات تجهیزات صنعتی را پیش پای شما قرار می‌دهد.
بیشتر بدانید
مواد غذایی و خوراکی
جلوگیری از ورود آفات و سموم و همچنین ممانعت از فساد مواد غذایی در حین جابجایی باعث شده تا جابجایی مواد غذایی یکی از چالش‌های بزرگ شرکت‌های حمل و نقل باشد. در مقابل شرکت حمل و نقل تاو با برخورداری از تجهیزات استاندارد و کادر حرفه‌ای ، شرایط مناسبی را برای تجارت پر سود مواد غذایی در اختیار شما قرار می‌دهد.
بیشتر بدانید
محصولات کشاورزی
تامین محصولات کشاورزی یکی از دغدغه‌های اساسی تمام کشورهاست و به همین علت صادرات و واردات محصولات کشاورزی همواره با حمایت دولت‌ها از واردکنندگان و صادرکنندگان همراه است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با در اختیار داشتن تجهیزات حمل و نقل محصولات زراعی آماده همکاری کامل با کشاورزان و تاجران محصولات کشاورزی است.
بیشتر بدانید
کالاهای اساسی
از نفت و گاز تا محصولات دارویی، غلات و فرآورده های گوشتی، تمام کالاهایی که نقشی حیاتی در زندگی روزمره ما دارند در دسته‌ی کالاهای اساسی قرارمی‌گیرند. شرکت حمل و نقل تاو برای جابجایی و انجام امور ترخیص کالاهای اساسی آماده ارائه خدمات به تمام مشتریان عزیز است.
بیشتر بدانید
کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی
تلاش برای حفظ منابع طبیعی باعث شده تولیدات داخلی تنها نیمی از نیاز کشور به محصولات کاغذی را برطرف کنند و به دلیل نیاز مبرم کشور به واردات عمده‌ی کاغذ، واردات این محصول در ایران همواره تجارتی پرسود و محبوب بوده است. شرکت حمل و نقل تاو در جابجایی سریع و ایمن محصولات کاغذی همراه تاجران و بازرگانان عزیز خواهد بود.
بیشتر بدانید
خودروسازی
سهم بزرگ واردات تجهیزات خودروسازی در کشور گویای فرصتی طلایی برای افزایش سرمایه است. در کنار چالش های گمرکی، قیمت و کیفیت مناسب قطعات وارداتی همواره دو دغدغه اصلی خودروسازان و تامین کنندگان قطعات خودرو بوده است. با استفاده از خدمات حمل و نقل بین‌المللی تاو می‌توانید از بابت واردات و انجام تشریفات گمرکی قطعات خودرو آسوده خاطر باشید.
بیشتر بدانید
محصولات پتروشیمی:
اگرچه ایران صاحب یکی از بزرگترین منابع نفتی جهان است اما فروش نفت خام صرفه مالی بسیار کمتری در مقابل صادرات محصولات پتروشیمی و پلیمری برای اقتصاد کشور دارد. با توجه رشد روز افزون صنایع پتروشیمی در کشور، شرکت حمل و نقل تاو با برخورداری از تجهیزات تخصصی حمل و نقل مواد پتروشیمی آماده همکاری پر سود برای صادرات و واردات محصولات پتروشیمی است.
بیشتر بدانید
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.