بال‌های تجارت جهانی خود را باز کنید

با حمل و نقل هوایی تاو، سرعت و امنیت را تجربه کنید

اگر سرعت جابه‌جایی کالا برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، پیشنهاد ما به شما استفاده از روش حمل و نقل هوایی برای ارسال محموله می‌باشد. همچنین باربری هوایی برای جابه‌جایی کالاهای دارای تاریخ انقضا توصیه می‌شود. در روش حمل و نقل هوایی بین‌المللی، تنها یک محموله بارگیری صورت می‌گیرد و همین ویژگی از صدمه دیدن محموله حین جابه‌جایی جلوگیری می‌کند. اگر می‌خواهید محموله ارزشمندی را با فوریت بالا ارسال کنید، شرکت حمل و نقل هوایی بین‌المللی «تاو» آماده خدمت‌رسانی به شماست. شرکت حمل و نقل بین‌المللی هوایی تاو، قیمت‌گذاری خدمات خود را با توجه به نوع باری که ارسال می‌کنید، فوریتی که دارد و میزان ارزشمندی محموله، انجام می‌دهد. همچنین،‌ به محض بارگیری، محموله شما را بیمه می‌کند تا در صورت بروز حادثه، شرکت بیمه خسارات وارده را جبران نماید. بنابراین با خیال راحت محموله خود را به دست کارمندان و کارشناسان تاو بسپارید و از سرعت و امنیت ارسال بارهای مختلف به مقاصد متنوع جهانی لذت ببرید.
ویژگی‌ها

خدمات

طرف قرارداد تمام خطوط هواپیمایی معتبر دنیا
حمل و نقل هوایی محموله به تمامی فرودگاه‌های بین‌المللی دنیا
حمل محموله هوایی به صورت پستی یا Courier بدون نیاز به ثبت سفارش
بهره‌گیری از مدیریت و پرسنل باتجربه و متخصص در امور عملیاتی حمل و نقل هوایی، فروش و ثبت اسناد
سوالات شما

سوالات
متداول

تاو ساحل اروند چه خدمات حمل و نقلی را ارائه می‌دهد؟

چه عواملی باعث ایجاد نرخ‌های متفاوت برای حمل و نقل کالا می‌شوند؟

چگونه می‌توانم سفارش‌گذاری (بوکینگ) کنم؟

استعلام قیمت حمل و نقل بین‌المللی هوایی تا چه مدتی اعتبار دارد؟

راهکار های دیجیتال
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
استعلام قیمت
دریافت بهترین نرخ‌های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی به کارشناسان تاو بسپارید.
بیشتر بدانید
تماس با ما
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
بیشتر در مورد خدمات تاو بدانید!

خدماتلجستیک

‌دریایی
حمل و نقل دریایی یکی از مهمترین روش‌های واردات و صادرات کالا در مسافت‌های طولانی است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو ساحل اروند، با مالکیت کشتی تجاری و هزاران کانتینر ملکی توانایی جابجایی انواع محموله های تجاری را به تمام بنادر بین‌المللی و معتبر دنیا دارد.
بیشتر بدانید
‌ریلی
آینده در دستان حمل و نقل ریلی است. قطارهای باربری مدرن علاوه بر سرعت و ایمنی خارق‌العاده، آلودگی زیست محیطی بسیار کمتری ایجاد می‌کنند. ناوگان ریلی مجهز شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با بهره گیری از واگن‌های ملکی و سرویس‌های باری منظم از بندرعباس و امام خمینی به سرخس، آپرین و آسیای میانه آماده ارائه با کیفیت‌ترین خدمات ریلی به مشتریان عزیز است.
بیشتر بدانید
‌جاده‌ای
حمل و نقل جاده‌ای نقطه‌ی عطف لجستیک و زنجیره‌ تامین کالاست. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو، با در اختیار داشتن ناوگان تمام ملکی، آماده صادرات و واردات انواع کالا به تمام کشورهای همسایه، روسیه و کشورهای اروپایی با استفاده از خدمات یکپارچه حمل و نقل جاده‌ای و حمل و نقل ترکیبی است.
بیشتر بدانید
حمل کالای پروژه‌ای
فرآیند جابجایی یک محموله تجاری از مبدا تا مقصد درصورتی که به چندین روش حمل و نقل (جاده‌ای،ریلی،هوایی،دریایی) وابسته باشد، نیازمند مدیریت بسیار دقیق و هماهنگی بالاست. راهکارهای تخصصی حمل و نقل ترکیبی تاو، مراحل متعدد عملیات لجستیک کالا را با هماهنگی بالا و تنها با ثبت یک قرارداد حمل و نقل برای مشتریان عزیز ممکن می‌کند.
بیشتر بدانید
‌انبارداری
در صنعت حمل و نقل، انبارداری کالا تفاوتی با حفظ سرمایه مشتریان ندارد. انبارهای کانتینری و سردخانه‌ای شرکت حمل و نقل تاو با سیستم نظارت و مانیتورینگ شبانه‌روزی و همچنین سازماندهی دقیق و بسته‌بندی مناسب کالا، امکان نگهداری انواع محموله‌های خشک، یخچالی و خطرناک را در امنیت کامل برای مشتریان فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.