تجربه تحویل فراتر از فاصله

دنیای بدون مرز را با خدمات زمینی تاو تجربه کنید

یکی از روش‌های مرسوم انتقال کالا، استفاده از سرویس و خدمات حمل و نقل زمینی است. خدمات حمل و نقل زمینی بیشتر برای کشورهایی استفاده می‌شود که تمام مرزهای آن‌ها زمینی هستند و به‌طور کلی در خشکی محصورند (Landlocked). با استفاده از این روش ترابری، به راحتی می‌توانید مرزها را پشت سر گذاشته و نقاط مختلف دنیا را توسط جاده‌ها به هم وصل کنید. با توجه به نیاز شما، شرکت حمل و نقل بین‌المللی زمینی «تاو» بهترین خدمات حمل زمینی را ارائه می‌دهد. توانایی‌های متخصصان شرکت حمل و نقل زمینی بین‌المللی تاو فراتر از مرزها رفته و با تکیه بر تجربه و دانش، محمولۀ شما را به مقصد می‌رسانند. اگر می‌خواهید محموله تجاری خود را بدون هرگونه خسارت به سراسر جهان ارسال کنید، به متخصصین و مشاوران باتجربه ما در زمینه حمل و نقل زمینی بین‌المللی اعتماد کنید.
ویژگی‌ها

خدمات

ارائه خدمات حمل و نقل زمینی در داخل و خارج از کشور
ترانزیت کالا توسط کامیون‌های تحت مالکیت شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو
حمل انواع کالای خطرناک
ارائه خدمات حمل زمینی خرده‌بار و گروپاژ
ارائه خدمات حمل ترکیبی شامل: زمینی، دریایی/ زمینی، هوایی و زمینی، ریلی
امکان صادر کردن کالا به روسیه و کشورهای همسایه و برعکس
سوالات شما

سوالات
متداول

کدام حالت‌های حمل ونقل زمینی داخلی در حال حاضر قابل ثبت سفارش هستند؟

چگونه متوجه شوم که سفارش حمل و نقل من با موفقیت به ثبت رسیده است؟

چگونه از هزینه خدمات حمل و نقل اطلاع پیدا کنم؟

راهکار های دیجیتال
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
استعلام قیمت
دریافت بهترین نرخ‌های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی به کارشناسان تاو بسپارید.
بیشتر بدانید
تماس با ما
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
بیشتر در مورد خدمات تاو بدانید!

خدماتلجستیک

‌دریایی
حمل و نقل دریایی یکی از مهمترین روش‌های واردات و صادرات کالا در مسافت‌های طولانی است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو ساحل اروند، با مالکیت کشتی تجاری و هزاران کانتینر ملکی توانایی جابجایی انواع محموله های تجاری را به تمام بنادر بین‌المللی و معتبر دنیا دارد.
بیشتر بدانید
‌هوایی
سرعت و امنیت دو رکن اصلی حمل و نقل هوایی در تمام دنیا هستند. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو به لطف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا، ارسال و ترخیص انواع محموله‌های هوایی را در سریع‌ترین زمان و با امنیت کامل برای شما فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
‌ریلی
آینده در دستان حمل و نقل ریلی است. قطارهای باربری مدرن علاوه بر سرعت و ایمنی خارق‌العاده، آلودگی زیست محیطی بسیار کمتری ایجاد می‌کنند. ناوگان ریلی مجهز شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با بهره گیری از واگن‌های ملکی و سرویس‌های باری منظم از بندرعباس و امام خمینی به سرخس، آپرین و آسیای میانه آماده ارائه با کیفیت‌ترین خدمات ریلی به مشتریان عزیز است.
بیشتر بدانید
حمل کالای پروژه‌ای
فرآیند جابجایی یک محموله تجاری از مبدا تا مقصد درصورتی که به چندین روش حمل و نقل (جاده‌ای،ریلی،هوایی،دریایی) وابسته باشد، نیازمند مدیریت بسیار دقیق و هماهنگی بالاست. راهکارهای تخصصی حمل و نقل ترکیبی تاو، مراحل متعدد عملیات لجستیک کالا را با هماهنگی بالا و تنها با ثبت یک قرارداد حمل و نقل برای مشتریان عزیز ممکن می‌کند.
بیشتر بدانید
‌انبارداری
در صنعت حمل و نقل، انبارداری کالا تفاوتی با حفظ سرمایه مشتریان ندارد. انبارهای کانتینری و سردخانه‌ای شرکت حمل و نقل تاو با سیستم نظارت و مانیتورینگ شبانه‌روزی و همچنین سازماندهی دقیق و بسته‌بندی مناسب کالا، امکان نگهداری انواع محموله‌های خشک، یخچالی و خطرناک را در امنیت کامل برای مشتریان فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.