اتصال جهانی از جنس ریل

حمل و نقل ریلی، قطاری رو به سوی پیشرفت

یکی از راه‌های مؤثر برای داشتن آینده‌ای سبزتر، جایگزین کردن حمل و نقل ریلی با سایر روش‌های حمل و نقل زمینی است. جالب است بدانید استفاده از هر قطار باری، برای خدمات حمل و نقل ریلی، برابر است با کاهش ۷۶ عددی کامیون‌های تجاری از چرخه ترابری. به همین دلیل، این روش با کاهش رد پای کربن دی اکسید روی کره زمین،‌ آینده‌ای ایمن‌تر و بهتر را برای ما به ارمغان خواهد آورد. به علاوه، پایدارترین و مناسب‌ترین روش حمل و نقل زمینی در خشکی، استفاده از حمل و نقل ریلی بین‌المللی است. شرکت حمل و نقل ریلی بین‌المللی «تاو» این امکان را فراهم کرده است تا هر محموله‌ای را به راحتی میان دو نقطه از کره زمین جابه‌جا کنید. اگر محموله تجاری شما سنگین و حجیم است، حمل و نقل ریلی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. موفقیت و پیشرفت از راه‌های متفاوتی می‌گذرند که یکی از آن‌ها، ریل‌های شرکت حمل و نقل ریلی تاو ساحل اروند به شمار می‌آیند. تنها کافیست به متخصصان ما اعتماد کرده و با سرعت به سوی آینده حرکت کنید.
ویژگی‌ها

خدمات

در اختیار داشتن واگن‌های اختصاصی برای حمل محموله
امکان عقد قرارداد حمل و نقل ترکیبی یا Multimodal شامل: زمینی، ریل
سرویس‌های منظم از بندر عباس و بندر امام خمینی به آپرین، سرخس و کشورهای حوزه آسیای میانه
ارائه خدمات حمل ریلی کانتینری
حمل محموله‌های فله توسط واگن‌ها تحت مالکیت شرکت حمل و نقل ریلی
در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب در امور مالیاتی، عملیات فروش و ثبت اسناد
انجام کلیه امور بازرگانی همچون: ثبت سفارش خدمات حمل ریلی، ارائه کارت بازرگانی، ترخیص کالا، انجام حواله ارزی و تخصیص ارز بانکی
کاهش میزان کربن‌دی‌اکسید و کمک به حفظ محیط‌ زیست با حمل محموله ریلی
سوالات شما

سوالات
متداول

از کجا می‌توانم استعلام هزینه حمل و نقل ریلی را بگیرم؟

آیا محدودیت قانونی برای ثبت سفارش وجود دارد؟

اگر محموله من رسید و آسیب‌دیده و یا گم شده بود، چه کاری کنم؟

آیا خدمات ترخیص کالا از گمرک را ارائه می‌کنید؟

راهکار های دیجیتال
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
استعلام قیمت
دریافت بهترین نرخ‌های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی به کارشناسان تاو بسپارید.
بیشتر بدانید
تماس با ما
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
بیشتر در مورد خدمات تاو بدانید!

خدماتلجستیک

‌دریایی
حمل و نقل دریایی یکی از مهمترین روش‌های واردات و صادرات کالا در مسافت‌های طولانی است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو ساحل اروند، با مالکیت کشتی تجاری و هزاران کانتینر ملکی توانایی جابجایی انواع محموله های تجاری را به تمام بنادر بین‌المللی و معتبر دنیا دارد.
بیشتر بدانید
‌هوایی
سرعت و امنیت دو رکن اصلی حمل و نقل هوایی در تمام دنیا هستند. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو به لطف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا، ارسال و ترخیص انواع محموله‌های هوایی را در سریع‌ترین زمان و با امنیت کامل برای شما فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
‌جاده‌ای
حمل و نقل جاده‌ای نقطه‌ی عطف لجستیک و زنجیره‌ تامین کالاست. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو، با در اختیار داشتن ناوگان تمام ملکی، آماده صادرات و واردات انواع کالا به تمام کشورهای همسایه، روسیه و کشورهای اروپایی با استفاده از خدمات یکپارچه حمل و نقل جاده‌ای و حمل و نقل ترکیبی است.
بیشتر بدانید
حمل کالای پروژه‌ای
فرآیند جابجایی یک محموله تجاری از مبدا تا مقصد درصورتی که به چندین روش حمل و نقل (جاده‌ای،ریلی،هوایی،دریایی) وابسته باشد، نیازمند مدیریت بسیار دقیق و هماهنگی بالاست. راهکارهای تخصصی حمل و نقل ترکیبی تاو، مراحل متعدد عملیات لجستیک کالا را با هماهنگی بالا و تنها با ثبت یک قرارداد حمل و نقل برای مشتریان عزیز ممکن می‌کند.
بیشتر بدانید
‌انبارداری
در صنعت حمل و نقل، انبارداری کالا تفاوتی با حفظ سرمایه مشتریان ندارد. انبارهای کانتینری و سردخانه‌ای شرکت حمل و نقل تاو با سیستم نظارت و مانیتورینگ شبانه‌روزی و همچنین سازماندهی دقیق و بسته‌بندی مناسب کالا، امکان نگهداری انواع محموله‌های خشک، یخچالی و خطرناک را در امنیت کامل برای مشتریان فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.