پیش از خروج از کشور مبدا و بعد از ورود به کشور مقصد کالای شما را دریافت می‌کنیم

با خدمات انبارداری کالای تاو، سرمایه‌ی خود را ذخیره کنید

انبار، محلی برای نگهداری، بسته‌بندی و آماده‌سازی محصولات، پیش از توزیع آن است. از تفاوت‌های انبارهای معمولی با انبارهای تجاری، می‌توان به سیستم مدیریتی متفاوت آن‌ها اشاره کرد. استفاده از انبارها نقش بسیار مهمی در چرخه تامین دارد. تاجران و مدیران مجموعه‌هایی که قصد صادرات و واردات کالا دارند، باید با سازمان‌های انبارداری معتبر مذاکره و قرارداد ثبت کنند، چراکه بهره‌گیری از خدمات انبارداری کالا، برابر است با حفظ سرمایه و جلوگیری از زیان‌های مالی. اگر می‌خواهید محموله‌های خود را در محلی امن انبار کنید و در صورت لزوم، دسترسی آسانی به آن‌ها داشته باشید، با متخصصان فروش «تاو» تماس بگیرید.
ویژگی‌ها

خدمات

امکان انبارداری محموله‌های خشک
نگهداری انواع محموله‌های خطرناک مشروط بر مشخص شدن ماهیت آن‌ها
وجود تاسیسات سردخانه‌ای برای نگهداری محموله‌های یخچالی
ارائه فهرست اموال پس از تحویل دادن به انبار
آمادگی مشاوران مجرب برای پاسخگویی به سوالات مربوط به خدمات انبارداری کالا
ارائه خدمات پالت‌سازی و کیتینگ
خدمات بیمه حمل و نقل
بسته‌بندی و آماده‌سازی کالا پیش از ارسال
انجام امور برچسب‌گذاری و بارکدزنی روی محصول
پاسخگویی ۲۴ساعته در طول هفته
بیمه شدن کالا پس از ورود به انبار
انجام امور ترخیص کالا از گمرک و خدمات گمرکی
سوالات شما

سوالات
متداول

آیا خدمات انبارداری کالا در شرکت تاو ایمنی و امنیت کالای من را تضمین می‌کند؟

محاسبه هزینه انبارداری کالا چگونه انجام می‌شود؟

چگونه می‌توانم از تعرفه گمرکی باخبر شوم؟

راهکار های دیجیتال
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
استعلام قیمت
دریافت بهترین نرخ‌های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی به کارشناسان تاو بسپارید.
بیشتر بدانید
تماس با ما
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
بیشتر در مورد خدمات تاو بدانید!

خدماتلجستیک

‌دریایی
حمل و نقل دریایی یکی از مهمترین روش‌های واردات و صادرات کالا در مسافت‌های طولانی است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو ساحل اروند، با مالکیت کشتی تجاری و هزاران کانتینر ملکی توانایی جابجایی انواع محموله های تجاری را به تمام بنادر بین‌المللی و معتبر دنیا دارد.
بیشتر بدانید
‌هوایی
سرعت و امنیت دو رکن اصلی حمل و نقل هوایی در تمام دنیا هستند. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو به لطف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا، ارسال و ترخیص انواع محموله‌های هوایی را در سریع‌ترین زمان و با امنیت کامل برای شما فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
‌ریلی
آینده در دستان حمل و نقل ریلی است. قطارهای باربری مدرن علاوه بر سرعت و ایمنی خارق‌العاده، آلودگی زیست محیطی بسیار کمتری ایجاد می‌کنند. ناوگان ریلی مجهز شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با بهره گیری از واگن‌های ملکی و سرویس‌های باری منظم از بندرعباس و امام خمینی به سرخس، آپرین و آسیای میانه آماده ارائه با کیفیت‌ترین خدمات ریلی به مشتریان عزیز است.
بیشتر بدانید
‌جاده‌ای
حمل و نقل جاده‌ای نقطه‌ی عطف لجستیک و زنجیره‌ تامین کالاست. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو، با در اختیار داشتن ناوگان تمام ملکی، آماده صادرات و واردات انواع کالا به تمام کشورهای همسایه، روسیه و کشورهای اروپایی با استفاده از خدمات یکپارچه حمل و نقل جاده‌ای و حمل و نقل ترکیبی است.
بیشتر بدانید
حمل کالای پروژه‌ای
فرآیند جابجایی یک محموله تجاری از مبدا تا مقصد درصورتی که به چندین روش حمل و نقل (جاده‌ای،ریلی،هوایی،دریایی) وابسته باشد، نیازمند مدیریت بسیار دقیق و هماهنگی بالاست. راهکارهای تخصصی حمل و نقل ترکیبی تاو، مراحل متعدد عملیات لجستیک کالا را با هماهنگی بالا و تنها با ثبت یک قرارداد حمل و نقل برای مشتریان عزیز ممکن می‌کند.
بیشتر بدانید
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.