ما برای تمام نیازهای حمل و نقل شما راهکار ویژه ای داریم

با حمل و نقل چندوجهی، هوشمندانه‌تر عمل کن!

حمل و نقل ترکیبی یا حمل و نقل چندوجهی، خدمات لجستیکی‌ را شامل می‌شود که در آن چند حالت حمل و نقل برای رساندن محموله به مقصد دخیل هستند. گاهی برای جابه‌جایی یک محموله لازم است از حامل‌های ریلی، هوایی،‌ زمینی یا آبی به صورت مکمل استفاده شود. شرکت حمل و نقل ترکیبی «تاو ساحل اروند» شبکه‌ای از راه‌ها و حامل‌های ارتباطی را در اختیار دارد و می‌تواند با استفاده از روش‌های مختلف، انواع محموله‌های حجیم و غیراستاندارد شما را به مقصد برساند. تاو، داستان موفقیت شما را در زمینه حمل و نقل زمینی محموله‌های حجیم و غیراستاندارد تعریف می‌کند. این محموله‌ها به دلیل وزن زیاد و اشکال نامنظمی که دارند، نیازمند طراحی دقیق مسیر، استفاده از تجهیزات خاص برای بارگیری، چیدمان و تخلیه بار و همچنین، ابداع و به‌کارگرفتن راه‌حل‌های نوآورانه و جدید برای مواجهه با چالش‌های احتمالی هستند. تاو به‌عنوان یک مشاور و متخصص حرفه‌ای در زمینه حمل و نقل زمینی محموله‌های چالش‌برانگیز، آمادگی کامل خود را برای جابه‌جایی انواع محموله‌های حجیم و غیراستاندارد اعلام می‌کند. خوب است بدانید در روش لجستیک چندوجهی، تنها یک قرارداد برای شما ثبت می‌شود و این مورد از سردرگمی شما جلوگیری می‌کند. در یک بیان ساده، تاو از دل جاده به دریا می‌زند و از دریا رو به آسمان اوج می‌گیرد تا محموله شما را توسط حمل و نقل ترکیبی به مقصد برساند.
ویژگی‌ها

خدمات

تحت مالکیت داشتن واگن‌های اختصاصی، کشتی‌های متنوع و کامیون‌های تجاری
آماده ارائه خدمات لجستیکی ترکیبی اعم از: زمینی، هوایی/ زمینی، دریایی/ دریایی، هوایی/ زمینی، ریلی
دارای کادر متخصص و مدیریت باتجربه در بخش‌های عملیاتی، امور فروش و ثبت اسناد
پاسخگویی ۲۴ساعته کارشناسان فروش
صادرات و واردات انواع کالا به سراسر نقاط جهان
انجام کلیه امور بازرگانی شامل: ثبت سفارش حمل و نقل ترکیبی، ارائه کارت بازرگانی، امور ترخیص کالا، انجام حواله ارزی و تخصیص ارز بانکی
تک قراردادی بودن
پیگیری آسان‌تر محموله
کاهش هزینه‌های خدمات لجستیکی
افزایش سرعت زمان حمل محموله
سوالات شما

سوالات
متداول

هزینه حمل و نقل ترکیبی چگونه مشخص می‌شود؟

بارنامه حمل مرکب چندوجهی فیاتا (FBL) چیست؟

جزئیات ذکرشده در بارنامه حمل و نقل ترکیبی چیست؟

آیا در صورت تغییر جزئیات بارنامه، می‌توانم از هزینه‌ها باخبر شوم؟

راهکار های دیجیتال
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
استعلام قیمت
دریافت بهترین نرخ‌های حمل و نقل زمینی، دریایی و هوایی به کارشناسان تاو بسپارید.
بیشتر بدانید
تماس با ما
کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.
بیشتر بدانید
بیشتر در مورد خدمات تاو بدانید!

خدماتلجستیک

‌دریایی
حمل و نقل دریایی یکی از مهمترین روش‌های واردات و صادرات کالا در مسافت‌های طولانی است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو ساحل اروند، با مالکیت کشتی تجاری و هزاران کانتینر ملکی توانایی جابجایی انواع محموله های تجاری را به تمام بنادر بین‌المللی و معتبر دنیا دارد.
بیشتر بدانید
‌هوایی
سرعت و امنیت دو رکن اصلی حمل و نقل هوایی در تمام دنیا هستند. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو به لطف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا، ارسال و ترخیص انواع محموله‌های هوایی را در سریع‌ترین زمان و با امنیت کامل برای شما فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
‌ریلی
آینده در دستان حمل و نقل ریلی است. قطارهای باربری مدرن علاوه بر سرعت و ایمنی خارق‌العاده، آلودگی زیست محیطی بسیار کمتری ایجاد می‌کنند. ناوگان ریلی مجهز شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو با بهره گیری از واگن‌های ملکی و سرویس‌های باری منظم از بندرعباس و امام خمینی به سرخس، آپرین و آسیای میانه آماده ارائه با کیفیت‌ترین خدمات ریلی به مشتریان عزیز است.
بیشتر بدانید
‌جاده‌ای
حمل و نقل جاده‌ای نقطه‌ی عطف لجستیک و زنجیره‌ تامین کالاست. شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو، با در اختیار داشتن ناوگان تمام ملکی، آماده صادرات و واردات انواع کالا به تمام کشورهای همسایه، روسیه و کشورهای اروپایی با استفاده از خدمات یکپارچه حمل و نقل جاده‌ای و حمل و نقل ترکیبی است.
بیشتر بدانید
‌انبارداری
در صنعت حمل و نقل، انبارداری کالا تفاوتی با حفظ سرمایه مشتریان ندارد. انبارهای کانتینری و سردخانه‌ای شرکت حمل و نقل تاو با سیستم نظارت و مانیتورینگ شبانه‌روزی و همچنین سازماندهی دقیق و بسته‌بندی مناسب کالا، امکان نگهداری انواع محموله‌های خشک، یخچالی و خطرناک را در امنیت کامل برای مشتریان فراهم می‌کند.
بیشتر بدانید
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.