تاو با ارائه خدمات یکپارچه حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، جابجایی دشوارترین محموله‌های تجاری را از تمام نقاط جهان برای شما آسان می‌کند.
درباره ما

به سوی اقیانوس همکاری:
تاو و چین، دریایی از فرصت‌های تجاری

شرکت حمل و نقل بین المللی تاو سرویس‌های منظم هفتگی کشتیرانی از بنادر اصلی چین مثل نینگبو، دالیان، شانگهای، تیانجین، کینگدائو و نانشا را به تاجران، واردکنندگان و صادرکنندگان ارائه می‌دهد.
چین در سال‌های گذشته به یکی از طرف‌های ثابت صادرات و واردات کالا نه فقط در ایران، که در بسیاری از کشورهای دیگر تبدیل شده است.

سرویس منظم به بنادر چین

مراودات اقتصادی ایران با کشور پرجمعیت چین، رابطه‌ای دوطرفه است. همانطور که بازار ایران مملو از اجناس چین است، یقیناً کشور چین نیز به بسیاری از مواد خام معدنی و غیرمعدنی ایران نیاز فراوان دارد.

عمده‌ترین کالاهای صادراتی ایران به کشور چین به شرح زیر است:

 • فلزات ضروری و بااهمیت مثل روی و آلومینیوم
 • انواع مواد شوینده مثل صابون و شامپو و سفیدکننده و پودرهای لباسشویی
 • انواع سنگ همچون سنگ کروم و سنگ آهن و سیمان و سنگ روی و سنگ سرب و زغال‌سنگ و دیگر مواد معدنی
 • کنسانتره و هیدروکسید سدیم
 • بنزن و پلی‌اتیلن و اوره و پلى کلرو وینیل
 • انواع نخ و پشم و کرک و پنبه و این قبیل محصولات
 • انواع چرم و پوست گاو و گوسفند و بز

شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو ساحل با ارائه راهکارهای چندوجهی حمل محموله به تاجران، اجازه برخورداری از راهکارهای خلاقانه برای دسترسی به هر بندر در کشور چین را می‌دهد. تاو در تمام بنادر جنوبی ایران، از بندر عباس و بوشهر گرفته تا چابهار، عسلویه و بندر امام خمینی، شعبه‌هایی برای ارائه خدمات ارسال منظم و هفتگی محموله به بنادر چین دارد. در ادامه بعضی از سرویس‌های منظم هفتگی تاو به بندرهای چین را که بزرگترین بندرهای محموله جهان محسوب می‌شوند، مرور می‌کنید.

 • شانگهای
 • نینگبو
 • کینگدائو
 • تیانجین
 • دالیان
 • نانشا

ارسال محموله Door to Door

بیشتر تاجرانی که از کشور چین واردات می‌کنند با مشکلات و دغدغه‌های گوناگون جابه‌جایی محموله بین المللی، از مجوزها و ممنوعیت‌ها گرفته تا قراردادها و بیمه‌های محموله آشنا هستند. شرکت تاو با تشکیلات و تجهیزات گسترده جهانی خدمات ارسال محموله درب به درب از طریق بنادر کشور چین و جنوب شرقی آسیا مثل بوسان کره جنوبی را به تجار ایرانی ارائه می‌دهد.

حمل و نقل گروپاژ

شرکت تاو در زمینه حمل و نقل به روش گروپاژ (خرده‌بار) نیز فعالیت می‌کند. این شرکت با جمع‌آوری محموله‌های خرده‌بار از چندین فرستنده مختلف و قراردادن آن‌ها در یک کانتینر، هزینه‌های حمل و نقل را برای مشتریان خود کاهش می‌دهد.

تاو خدمات

دریایی
هوایی
جاده ای
ریلی
حمل کالای پروژه‌ای
انبارداری
حمل و نقل دریایی انواع محموله‌ها با هزاران کانتینر ملکی به تمامی بنادر معتبر و بین‌المللی دنیا
کشورها

خدمات حمل و نقل تاو

ایران
اروپا
آفریقا
C.I.S
ترکیه
روسیه
هند
چین

چرا تاو را انتخاب کنم؟

با استفاده از خدمات حمل و نقل تاو به تمام بنادر و فرودگاه‌های بین‌المللی دسترسی دارید. کشتی‌های تجاری و کانتینرهای ملکی تاو آماده‌ی حمل کالای‌ تجاری شما هستند و امکان ساخت روابط تجاری قدرتمند و دیرپا با تمام کشورهای منطقه، روسیه، چین و کشورهای اروپایی برای شما وجود خواهد داشت.
انجام کلیه امور بازرگانی
ارائه خدمات حمل و نقل چندوجهی و میان‌وجهی
سرویس دریایی مستقیم و منظم از چین، کره، جنوب‌شرق آسیا، هند، اروپا، آفریقا و روسیه
حمل انواع کالاهای خطرناک
طرف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا
حمل درب به درب کالا
صنایع ما

صنایع تحت پوشش
حمل و نقل تاو


خودروسازی

محصولات کشاورزی

مواد غذایی و خوراکی

تجهيزات صنعتی

مواد معدنی

صنایع تکنولوژیک

کالاهای اساسی

کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

محصولات روغنی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.