تاو با ارائه خدمات یکپارچه حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، جابجایی دشوارترین محموله‌های تجاری را از تمام نقاط جهان برای شما آسان می‌کند.
درباره ما

ارتباط جهانی از خزر:
حمل و نقل مطمئن

حمل و نقل بین المللی به مقصد روسیه به واسطه نزدیکی به ایران و داشتن مرز آبی مشترک، همیشه از گزینه‌های محبوب تاجران و بازرگانان ایرانی بوده است. شرکت حمل و نقل بین المللی تاو به شرکت‌ها و فعالان اقتصادی که قصد وارادات و صادرات از روسیه را دارند، هر هفته سرویس‌های منظم ارسال محموله از روسیه و حمل محموله به روسیه را عرضه می‌کند.

ترانزیت به روسیه

ترانزیت محموله به روسیه از چند مسیر ریلی، دریایی و جاده‌ ای امکان‌پذیر است.

ترانزیت کالا به روسیه از طریق راه آهن

ایستگاه‌های راه‌آهن شمالی ایران، ایستگاه‌های شمال شرقی مثل اینچه برون (راه‌آهن شمال شرق) و سرخس امکانات لجستیکی بارهای تجاری بزرگ بین‌المللی را تأمین کرده و در اختیار فعالان بازرگانی قرار می‌دهند.

ترانزیت محموله به روسیه از طریق دریای خزر

کشتی‌های باربری فله‌بر و کانتینری تاو از بنادر شمالی ایران مثل بندر انزلی، بندر نوشهر و بندر امیرآباد، سرویس‌های منظم هفتگی به کشور روسیه دارند.

ترانزیت از روسیه

بسیاری از شرکت‌های تولیدی و تجاری برای تامین مواد اولیه یا منبع‌یابی محصولات به روسیه توجه دارند و به دنبال آن دسته از شرکت‌های حمل و نقل بین المللی هستند که به آن‌ها در زمینه حمل محموله از روسیه خدمات ارائه دهند.شرکت حمل و نقل بین المللی تاو، مجموعه‌ای از خدمات حمل محموله از روسیه را در اختیار این دسته از فعالان تجاری قرار می‌دهد.

ترانزیت کالا از روسیه از طریق راه آهن

ایستگاه‌های راه‌آهن شمالی ایران، به خصوص ایستگاه‌های شمال شرقی مثل اینچه برون (راه آهن شمال شرق) امکانات لجستیکی بارهای تجاری بزرگ بین المللی را تامین کرده و در اختیار فعالان بازرگانی قرار می‌دهند.اگر قصد ارسال محموله از روسیه به ایران، آن هم به وسیله قطار دارید، می‌توانید روی خدمات ریلی تاو حساب کنید.

ارسال محموله از روسیه از طریق دریایی

شرکت حمل و نقل بین‌المللی تاو به شرکت‌های تولیدی وارد کننده مواد اولیه به صورت فله، خدمات حمل محموله بین المللی با فله‌بر می‌دهد تا زنجیره تامین آن‌ها به صرفه تمام شود.سرویس‌های هفتگی کشتی تاو با ترانزیت محموله از روسیه به بنادر شمالی ایران نیز به شکل فله‌بر و هم کانتینری در دسترس شرکت‌های تولیدی و تجاری ایرانی قرار دارند.

ترانزیت از روسیه به ایران از بندرهای زیر انجام می‌شود:

  • آستاراخان
  • ماخاچ کالا
  • باکو (CIS) (جزو کریدور میانی و تراسیکا)
  • آکتائو (CIS)
  • ترکمن‌باشی (CIS) (جزو کریدور میانی و تراسیکا)

فرقی ندارد قصد واردات از روسیه را دارید یا می‌خواهید برای صادرات به روسیه اقدام کنید، در بخش خدمات حمل و نقل بین المللی، با خیال راحت روی تاو حساب کنید.

تاو خدمات

دریایی
هوایی
جاده ای
ریلی
حمل کالای پروژه‌ای
انبارداری
حمل و نقل دریایی انواع محموله‌ها با هزاران کانتینر ملکی به تمامی بنادر معتبر و بین‌المللی دنیا
کشورها

خدمات حمل و نقل تاو

ایران
اروپا
آفریقا
C.I.S
ترکیه
روسیه
هند
چین

چرا تاو را انتخاب کنم؟

با استفاده از خدمات حمل و نقل تاو به تمام بنادر و فرودگاه‌های بین‌المللی دسترسی دارید. کشتی‌های تجاری و کانتینرهای ملکی تاو آماده‌ی حمل کالای‌ تجاری شما هستند و امکان ساخت روابط تجاری قدرتمند و دیرپا با تمام کشورهای منطقه، روسیه، چین و کشورهای اروپایی برای شما وجود خواهد داشت.
انجام کلیه امور بازرگانی
ارائه خدمات حمل و نقل چندوجهی و میان‌وجهی
سرویس دریایی مستقیم و منظم از چین، کره، جنوب‌شرق آسیا، هند، اروپا، آفریقا و روسیه
حمل انواع کالاهای خطرناک
طرف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا
حمل درب به درب کالا
صنایع ما

صنایع تحت پوشش
حمل و نقل تاو


خودروسازی

محصولات کشاورزی

مواد غذایی و خوراکی

تجهيزات صنعتی

مواد معدنی

صنایع تکنولوژیک

کالاهای اساسی

کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

محصولات روغنی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.