تاو با ارائه خدمات یکپارچه حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، جابجایی دشوارترین محموله‌های تجاری را از تمام نقاط جهان برای شما آسان می‌کند.
درباره ما

موج طلایی بازارهای آفریقا:
تاو به عنوان شریان اصلی تجارت بین‌المللی

شرکت حمل کالا بین المللی تاو ساحل، هر هفته سرویس‌های منظم آبی از بنادر آفریقایی که در مسیر سنتی کشتی‌های هندی به آفریقا هستند، به بنادر جنوب ایران دارد.

  • تانزانیا - بندر دارالسلام
  • کنیا - بندر مومباسا
  • مصر - بندر دامیتا
  • مراکش - بندر کازابلانکا
  • سودان - بندر سودان
  • جیبوتی - بندر جیبوتی
  • سنگال - بندر داکار
  • تونس - بندر تونس
  • لیبی - بنادر میزوراتا و ترابلس
  • ساحل آج - بندر آبیجان

بندر مومباسا

مومباسا یک بندر دریای عمیق طبیعی در کنیا و یکی از شلوغ‌ترین بنادر کشتیرانی در تمام شرق آسیا محسوب می‌گردد. اگر می‌خواهید از آفریقا کالایی به ایران یا از ایران برای یک آدرس در کشوری در آفریقا بفرستید، بندر مومباسا یکی از نقاطی است که در شبکه حمل کالای بین المللی تاو توصیه می‌شود.کشتی‌ها و سرویس‌های حمل کالا شرکت تاو، هر هفته از بندر مومباسا راهی اقیانوس هند و از آن طریق راهی بنادر جنوبی ایران می‌شوند.

بندر دار السلام

کشور تانزانیا در همسایگی و در نقشه کمی بالاتر از کنیا در شرق آفریقا قرار گرفته است. بندر دار السلام بندر اصلی حمل کالا بین المللی به تانزانیا با پذیرایی حدود۹۰ درصد کشتی‌ها و وسایل نقلیه بین المللی است.سرویس‌های منظم هفتگی حمل کالا بین المللی تاو از بندر دار السلام به بندر عباس مستقیم هستند و تاجران می‌توانند با استفاده از سرویس‌های منظم هفتگی غیرمستقیم کالاها را به بندر بوشهر یا خرمشهر هم ارسال کنند.

بندر میزوراتا

بندر میزوراتا در کشور لیبی میزبان یکی دیگر از سرویس‌های هفتگی منظم کشتیرانی و حمل کالا بین المللی تاو است. این بندر که با اسم بندر قصر احمد نیز شناخته می‌شود برخلاف دو بندر آفریقایی بالایی در دریای مدیترانه قرار گرفته است.

تاو خدمات

دریایی
هوایی
جاده ای
ریلی
حمل کالای پروژه‌ای
انبارداری
حمل و نقل دریایی انواع محموله‌ها با هزاران کانتینر ملکی به تمامی بنادر معتبر و بین‌المللی دنیا
کشورها

خدمات حمل و نقل تاو

ایران
اروپا
آفریقا
C.I.S
ترکیه
روسیه
هند
چین

چرا تاو را انتخاب کنم؟

با استفاده از خدمات حمل و نقل تاو به تمام بنادر و فرودگاه‌های بین‌المللی دسترسی دارید. کشتی‌های تجاری و کانتینرهای ملکی تاو آماده‌ی حمل کالای‌ تجاری شما هستند و امکان ساخت روابط تجاری قدرتمند و دیرپا با تمام کشورهای منطقه، روسیه، چین و کشورهای اروپایی برای شما وجود خواهد داشت.
انجام کلیه امور بازرگانی
ارائه خدمات حمل و نقل چندوجهی و میان‌وجهی
سرویس دریایی مستقیم و منظم از چین، کره، جنوب‌شرق آسیا، هند، اروپا، آفریقا و روسیه
حمل انواع کالاهای خطرناک
طرف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا
حمل درب به درب کالا
صنایع ما

صنایع تحت پوشش
حمل و نقل تاو


خودروسازی

محصولات کشاورزی

مواد غذایی و خوراکی

تجهيزات صنعتی

مواد معدنی

صنایع تکنولوژیک

کالاهای اساسی

کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

محصولات روغنی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.