تاو با ارائه خدمات یکپارچه حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، جابجایی دشوارترین محموله‌های تجاری را از تمام نقاط جهان برای شما آسان می‌کند.
درباره ما

دریایی به هم پیوسته:
تاو و اروپا، امکانات جدید تجارت دریایی

بی شک قاره اروپا یکی از نقاط تجاری باارزش جهان است که ارتباط تجاری با بنادر شلوغ آن و واردات و صادرات به این منطقه، برای بازرگانان ایرانی نیز همواره حائز اهمیت بوده است.
تاو ساحل با در نظر گرفتن این اهمیت و نیاز تاجران به وارد کردن کالا از کشورهای اروپایی و یا فرستادن محموله از ایران به هر آدرسی در این کشورها، مجموعه متنوعی از راهکارهای حمل و نقل بین المللی را به تجار ایرانی ارئه می دهد و با خدماتی چون مشاوره و حمل نقل زمینی، هوایی و دریایی موجب تسهیل صادرات و واردات بین ایران و کشورهای اروپایی شده است.تاو با در اختیار داشتن تجهیزات و ناوگان‌های مدرن به شما این امکان را می‌دهد تا هر نوع محموله، نظیر کالاهای اساسی ، کالاهای خطرناک و محموله‌های پروژه‌ای، حجیم یا غیراستاندارد خود را از هر جای اروپا به هر نقطه دیگر از این قاره یا دیگر نقاط جهان ارسال کنید.

اهمیت بنادر اروپایی

بنادر اروپا با در اختیار داشتن زیرساخت‌های پیشرفته، موقعیت جغرافیایی و استراتژیک و همجواری یا برخورداری از پتانسیل صنعتی کشورشان به عنوان مهم‌ترین مراکز تجارت و ترانزیت در اروپا به شمار می‌روند.

  • بندر روتردام (Rotterdam)
  • بندر انتورپ (Antwerp)
  • بندر هامبورگ (Hamburg)
  • بندر والنسیا (Valencia)
  • بندر بارسلونا (Barcelona)
  • بندر جنوآ (Genoa)
  • بندر تریست (Trieste)

تاو ساحل اروند با برخورداری از امکانات منحصربه‌فرد در حمل کانتینری و چندوجهی قادر است از راحت‌ترین تا پیچیده‌ترین محموله‌ها چون محموله‌های حجیم و غیر استاندارد را با ارایه بهترین راهکار متناسب با هر کسب و کار یا صنعت، جنوبی یا شمالی‌ترین بنادر ایران را به مهم‌ترین بنادر اروپا متصل کند.

تاو خدمات

دریایی
هوایی
جاده ای
ریلی
حمل کالای پروژه‌ای
انبارداری
حمل و نقل دریایی انواع محموله‌ها با هزاران کانتینر ملکی به تمامی بنادر معتبر و بین‌المللی دنیا
کشورها

خدمات حمل و نقل تاو

ایران
اروپا
آفریقا
C.I.S
ترکیه
روسیه
هند
چین

چرا تاو را انتخاب کنم؟

با استفاده از خدمات حمل و نقل تاو به تمام بنادر و فرودگاه‌های بین‌المللی دسترسی دارید. کشتی‌های تجاری و کانتینرهای ملکی تاو آماده‌ی حمل کالای‌ تجاری شما هستند و امکان ساخت روابط تجاری قدرتمند و دیرپا با تمام کشورهای منطقه، روسیه، چین و کشورهای اروپایی برای شما وجود خواهد داشت.
انجام کلیه امور بازرگانی
ارائه خدمات حمل و نقل چندوجهی و میان‌وجهی
سرویس دریایی مستقیم و منظم از چین، کره، جنوب‌شرق آسیا، هند، اروپا، آفریقا و روسیه
حمل انواع کالاهای خطرناک
طرف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا
حمل درب به درب کالا
صنایع ما

صنایع تحت پوشش
حمل و نقل تاو


خودروسازی

محصولات کشاورزی

مواد غذایی و خوراکی

تجهيزات صنعتی

مواد معدنی

صنایع تکنولوژیک

کالاهای اساسی

کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

محصولات روغنی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.