تاو با ارائه خدمات یکپارچه حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، جابجایی دشوارترین محموله‌های تجاری را از تمام نقاط جهان برای شما آسان می‌کند.
درباره ما

پلی برای تجارت جهانی:
یکپارچه، قوی، مطمئن

در سال ۱۹۹۱ توافقی بین کشورهای عضو اتحاد جماهیر شوروی سابق به نام اتحادیه کشورهای مشترک‌المنافع (CIS) ایجاد شد. شرکت حمل و نقل بین المللی تاو با ارائه خدمات منظم ریلی و دریایی به کشورهای CIS، به تاجران، واردکنندگان و صادرکنندگان امکان انتقال محموله به کشورهای این منطقه را می‌دهد.

خدمات ترانزیت ریلی تاو در کشورهای مشترک‌المنافع

به نظر می‌رسد بخش بزرگی از حمل و نقل بین المللی کالا در ایران از طریق راه‌آهن سرخس و راه‌آهن شمال شرق ۲ انجام می‌شود. شرکت تاو ساحل به تاجرانی که تمایل به ارسال کالا از طریق کشورهای CIS دارند، امکان می‌دهد از طریق دو ایستگاه قطار زیر محموله را ارسال کنند.

  • ایستگاه راه‌آهن سرخس
  • ایستگاه راه‌آهن اینچه برون یا شمال شرق ۲ (گرگان)

خدمات دریایی تاو در منطقه CIS

شرکت تاو با دارا بودن کشتی‌های تجاری و تجهیزات لجستیکی، امکان صادرات و واردات کالا از بنادر شمالی (بندر انزلی، بندر امیرآباد، بندر نوشهر) به مقصد هر یک از کشورهای منطقه CIS را (که در ادامه مشاهده می‌کنید) به تاجران می‌دهد.

  • جمهوری آذربایجان
  • ارمنستان
  • ازبکستان
  • بلاروس
  • تاجیکستان
  • قرقیزستان
  • قزاقستان
  • مولداوی

خدمات جاده‌ای

ناوگان مجهز و گسترده تاو شامل کامیون‌ها و تریلی‌های تاو برای تجارت کانتینری در منطقه CIS و کشورهای همسایه در دسترس واردکنندگان و صادرکنندگان قرار دارد.اگر می‌خواهید یک محموله تجاری به آدرسی در یکی از کشورهای همسایه شمالی یا هر کدام از کشورهای منطقه مشترک‌المنافع ارسال کنید، همین حالا برای مشاوره می‌توانید با تاو ساحل تماس بگیرید.

تاو خدمات

دریایی
هوایی
جاده ای
ریلی
حمل کالای پروژه‌ای
انبارداری
حمل و نقل دریایی انواع محموله‌ها با هزاران کانتینر ملکی به تمامی بنادر معتبر و بین‌المللی دنیا
کشورها

خدمات حمل و نقل تاو

ایران
اروپا
آفریقا
C.I.S
ترکیه
روسیه
هند
چین

چرا تاو را انتخاب کنم؟

با استفاده از خدمات حمل و نقل تاو به تمام بنادر و فرودگاه‌های بین‌المللی دسترسی دارید. کشتی‌های تجاری و کانتینرهای ملکی تاو آماده‌ی حمل کالای‌ تجاری شما هستند و امکان ساخت روابط تجاری قدرتمند و دیرپا با تمام کشورهای منطقه، چین و کشورهای اروپایی برای شما وجود خواهد داشت.
انجام کلیه امور بازرگانی
ارائه خدمات حمل و نقل چندوجهی و میان‌وجهی
سرویس دریایی مستقیم و منظم از چین، کره، جنوب‌شرق آسیا، هند، اروپا، آفریقا و روسیه
حمل انواع کالاهای خطرناک
طرف قرارداد با تمام خطوط هوایی معتبر دنیا
حمل درب به درب کالا
صنایع ما

صنایع تحت پوشش
حمل و نقل تاو


خودروسازی

محصولات کشاورزی

مواد غذایی و خوراکی

تجهيزات صنعتی

مواد معدنی

صنایع تکنولوژیک

کالاهای اساسی

کاغذ و تجهیزات بسته‌بندی

محصولات روغنی
ارتباط با ما

مشاوره و استعلام
قیمت

برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین مسیر، فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید.کارشناسان تاو در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.